کد خبر : 2504
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۹:۱۴

گزارش اقدامات راه وشهرسازی زنجان در حوزه بازآفرینی شهری/بازآفرینی سرای پاشا در بزرگترین بازار سرپوشیده ایران

گزارش اقدامات راه وشهرسازی زنجان در حوزه بازآفرینی شهری/بازآفرینی سرای پاشا در بزرگترین بازار سرپوشیده ایران

به گزارش بازآفرینی به نقل از فارس مسعود بیات منش گفت: راه و شهرسازی زنجان در حوزه بازآفرینی اقدامات مختلفی را در شهرهای مختلف در دست اجرا دارد. مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به احداث چمن مصنوعی نجف‌آباد زنجان به مساحت ۵۵۷ مترمربع با کاربرد ورزشی عنوان کرد: این مجموعه با

به گزارش بازآفرینی به نقل از فارس مسعود بیات منش گفت: راه و شهرسازی زنجان در حوزه بازآفرینی اقدامات مختلفی را در شهرهای مختلف در دست اجرا دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به احداث چمن مصنوعی نجف‌آباد زنجان به مساحت ۵۵۷ مترمربع با کاربرد ورزشی عنوان کرد: این مجموعه با اعتباری به مبلغ ۷ میلیارد ریال، ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی از احداث سالن ورزشی مجتمع زیتون نجف‌آباد زنجان با مساحت ۸۵۰ مترمربع خبر داد و بیان کرد: این پروژه ورزشی با اعتباری به مبلغ ۱۳ میلیارد ریال دارای پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی است.

بیات‌منش با اشاره به اینکه احداث سالن ورزشی مجتمع شهید شهریاری اسلام‌آباد زنجان با ۸۵۰ مترمربع در دست اجرا است، تصریح کرد: تاکنون ۱۵ میلیارد ریال اعتبار برای این پروژه هزینه شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه احداث کتابخانه و سرای محله اسلام‌آباد زنجان در حال اجرا است، ادامه داد: در این پروژه ۷۶۳ مترمربعی به مبلغ ۱۲/۵ میلیارد تومانی هزینه شده و ۲۹ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه احداث کتابخانه و سرای محله نجف‌آباد زنجان به مساحت ۶۴۲ متر مربع به عنوان مجموعه فرهنگی در دست اقدام است، عنوان کرد: این پروژه ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تاکنون ۱۲ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

وی با بیان اینکه احداث کتابخانه و سرای محله حسین آباد ابهر با مساحت ۹۲۸مترمربعی در دست اجرا است، عنوان کرد: این مرکز یک مجموعه فرهنگی بوده و با ۱۷ میلیارد تومان ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

بیات‌منش ادامه داد: توانمندسازی در راستای مهارت‌آموزی ساکنین محلات نیز با ۶۰۰میلیون تومان اعتبار در زنجان اجرایی شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان از بهسازی معابر محله کوی شریعتی قیدار از طریق اسناد خزانه یاد کرد و گفت: این طرح با هزینه ۴/۵ میلیارد ریال دارای پیشرفت ۱۰۰درصدی است.

وی با اشاره به اینکه احداث فضای تفریحی و ورزشی کوی شریعتی قیدار با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دستور کار قرار دارد، افزود: ۱/۲ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه هزینه شده است.

بیات منش با بیان اینکه در معابر محله شهید مطهری خرم‌دره بهسازی و ساماندهی انجام شده است، گفت: این پروژه با ۴/۵ میلیارد تومان اعتبار، پیشرفت فیزیکی ۱۰۰درصدی دارد.

مدیر کل راه و شهرسازی استان زنجان با اشاره به اینکه فضای تفریحی و ورزشی سردار جنگل خرم‌دره نیز ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، خاطر نشان کرد: ۱/۵ میلیارد تومان اعتبار از طریق اسناد خزانه برای این پروژه صرف شده است. 

وی با اشاره به مرمت و ساماندهی سرای پاشا با اعتبار ۴/۷ میلیارد تومان اعتبار تصریح کرد: تصویب طرح بازآفرینی نجف‌آباد نیز در پیگیری است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.