کد خبر : 2367
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۴:۵۶

اولین جاده سلامت باغ راهی کشور با بازآفرینی باغ راه های شهر سمنان

اولین جاده سلامت باغ راهی کشور با بازآفرینی باغ راه های شهر سمنان

سید محمد ناظم رضوی گفت : بازآفرینی و مرمت شش باغ راه در دستور کار شهرداری سمنان قرار دارد که تعدادی از این باغ راه ها آماده بهره برداری و مابقی تا پایان سال فعالیت های عمرانی آن پایان می یابد . به گزارش پایگاه بازآفرینی ناظم رضوی افزود : با بازآفرینی این باغ راه

سید محمد ناظم رضوی گفت : بازآفرینی و مرمت شش باغ راه در دستور کار شهرداری سمنان قرار دارد که تعدادی از این باغ راه ها آماده بهره برداری و مابقی تا پایان سال فعالیت های عمرانی آن پایان می یابد .

سیئد محمد ناظم رضوی ، شهردار سمنان

به گزارش پایگاه بازآفرینی ناظم رضوی افزود : با بازآفرینی این باغ راه ها و مرمت مسیرها و تامین روشنایی مسیر با پایه چراغ های قدیمی ، جدا از اهداف زیباسازی و گردشگری این باغ راه ها ، ارتقاء معیشت کشاورزان و باغ داران در این باغ راه ها هم مد نظر می باشد .

وی به ویژگی های بارز این باغ راه ها اشاره کرد و اظهار داشت : در مرمت و بازآفرینی این باغ راه ها از نظرات سازمان جهادکشاورزی و خود کشاورزان و باغ داران استفاده شده و سعی شده در هر باغ راه  فضای گردشگری و پذیرایی برای تامین نیازهای گردشگران فراهم شود .

ناظم رضوی به اولین جاده سلامت باغ راهی کشور با بازآفرینی باغ راه های شهر سمنان اشاره کرد و گفت : باغ راه های ورودی شرقی شهر تا استخر باغ فیض و با اتصال حد شرقی و غربی این کوچه باغ ها مسیری به طول 10 کیلومتر به وجود می آید که به عنوان اولین جاده سلامت باغ راهی کشور می تواند مورد استفاده گردشگران قرار بگیرد .

شهردار سمنان خاطرنشان کرد : با وسعت 600 هکتاری بافت باغی شهر می توان تابلویی از باغ شهر سمنان متصور شد .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.