کد خبر : 3848
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۱

مزایده واگذاری چهار مجموعه تاریخی / کاخ ناصرالدین میرزا ، گراند هتل قزوین ،کوشک چشمه علی و کاروانسرای جانانلو آذربایجان شرقی واگذار می شوند

مزایده واگذاری چهار مجموعه تاریخی / کاخ ناصرالدین میرزا ، گراند هتل قزوین ،کوشک چشمه علی و کاروانسرای جانانلو آذربایجان شرقی واگذار می شوند

به گزارش بازآفرینی صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی که موسسه ای  وابسته به وزارت میراث فرهنگی،گردشگی و صنایع دستی می‌باشد در نظر دارد ۴ مجموعه تاریخی شامل کاروانسرای جانانلو، اخ ناصری،‌گراند هتل قزوین و کوشک جشمه علی را طبق مشخصات مندرج در اسناد مزایده از

به گزارش بازآفرینی صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستبافت و احیا و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی که موسسه ای  وابسته به وزارت میراث فرهنگی،گردشگی و صنایع دستی می‌باشد در نظر دارد ۴ مجموعه تاریخی شامل کاروانسرای جانانلو، اخ ناصری،‌گراند هتل قزوین و کوشک جشمه علی را طبق مشخصات مندرج در اسناد مزایده از طریق مزایده عمومی به صورت قرارداد سرمایه‌گذاری در مرمت، احیا، نگهداری و واگذاری حق استفاده و بهره‌برداری مدت معین از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir و طی تشریفات مزایده به اشخاص ( حقیقی و حقوقی ) واجد شرایط واگذار نماید.

تمامی مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد مزایده تا ارائه پیشنهاد مزایده‌گران و همچنین کمیته فنی و بازرگانی در زمان بازگشایی پاکت ها، از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرس www.setadiran.ir انجام خواهد شد.لازم است علاقه مندان به شرکت در تمامی مزایدات و مناقصات صندوق توسعه و احیاء مراحل ثبت‌نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را انجام دهند.

لذا از كليه‌ی واجدين صلاحيت و درخواست‌كنندگان دعوت مي‌شود از تاريخ نشر آگهي، اسناد مزايده را از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرسsetadiran.ir یا پايگاه اينترنتي صندوق توسعه و احياء (chre.ir ) و يا پايگاه ملي اطلاع‌رساني مناقصات و مزایدات ( iets.mporg.ir ) دريافت نموده و طبق زمان بندی ذیل مدارک مربوطه را تکمیل و نسبت به درج پاکت ها در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) به آدرسsetadiran.ir اقدام نمایند.

 1. نام و نشانی مزایده‌گزار : صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی به آدرس تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ساختمان صندوق احیاء / شماره تلفن ۰۲۱۳۳۹۹۲۰۱۶ و ۰۲۱۳۳۹۹۲۰۱۷ ( اداره سرمایه گذاری – داخلی ۳۲۶ )
 2. نوع تضمین شرکت در مزایده ( پاکت الف ) : “تضمین شرکت در مزایده” فقط به صورت ضمانت‌نامه‌ی بانكي و يا پرداخت نقدي به شماره‌ی شبا ۳۵۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۰۶۶۰۶۳۷۵۰۶۹ IR بانك مركزي جمهوری اسلامی ایران به نام وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی –  تمركز وجوه سپرده‌ی صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیاء و بهره‌برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی قابل واریز خواهد بود. مدت اعتبار ضمانت‌نامه‌ی بانكي تضمین شرکت در مزایده مي‌بايست با مدت اعتبار پيشنهادها (۶ماه) برابر باشد. پیشنهادهایی که برای مدت کمتری اعتبار داشته باشند، رد خواهند شد.
 3. مهلت زمان دریافت اسناد مزایده از سامانه ستاد : از ۸ صبح روز یکشنبه ۱۸/۱۰/۱۴۰۱ لغایت تا ساعت ۱۹ روز یکشنبه ۲۵/۱۰/۱۴۰۱
 4. آخرین مهلت تسلیم پیشنهادها : ساعت ۱۹روز یکشنبه ۰۹/۱۱/۱۴۰۱
 5. زمان برگزاری کمیسیون مزایده : پیشنهادهای واصله در ساعت ۱۰ صبح روز چهار شنبه ۱۲/۱۱/۱۴۰۱ در جلسه کمیسیون مزایده واقع در خیابان آزادی، نبش بزرگراه یادگارامام، وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سالن فجر و از طریق درگاه سامانه تدرکات الکترونیکی دولت ( ستاد) به آدرس setadiran.ir باز و خوانده می شود.
 6. زمان و محل ارائه ضمانت نامه : اصل ضمانتنامه معتبر شرکت در فرآیند ارجاع کار تا ساعت ۱۶:۰۰ روز سه­شنبه ۱۱/۱۱/۱۴۰۱ به دستگاه مزایده گزار به آدرس تهران، میدان بهارستان، خیابان اکباتان، عمارت مسعودیه، ساختمان صندوق احیاء دبیرخانه تسلیم نموده و رسید آن را دریافت نمائید.
 7. اطلاعات تماس سامانه ستاد جهت انجام مراحل عضویت در سامانه : مرکز تماس :۰۲۱۱۴۵۶ سامانه تدارکات الکترونیک دولت ( ستاد ) setadiran.ir
 8. حضور شرکت کنندگان و یا نمايندگان تام الاختيار آنها با ارایه‌ی معرفي‌نامه در جلسه‌ی گشايش پيشنهادها اختیاری می باشد.
 9. تنها به پیشنهاد یا پیشنهادهای ارسالی از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت ترتیب اثر داده می شود.
 10. شركت در مزايده و دادن پيشنهاد تحت هيچ شرايطي حقي براي شركت‌كننده ايجاد نخواهد كرد و صندوق احیاء در رد يا قبول يك يا كليه‌ی پيشنهادها مختار است.
 11. هزینه‌ی درج آگهی در روزنامه ،کارشناس رسمی دادگستری و طرح توجیه اقتصادی (fs ) از برنده‌ی مزایده اخذ خواهد شد.
 12. ساير جزیيات و اطلاعات در اسناد مزايده درج شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه های ir و saabta.irمراجعه شود.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.