کد خبر : 3834
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳

رشد ۷ درصدی اعتبارات زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی که در حوزه تولید مسکن دخیلند

رشد ۷ درصدی اعتبارات زیرمجموعه های وزارت راه و شهرسازی که در حوزه تولید مسکن دخیلند

در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ بودجه‌ی سه شرکت تابعه وزارت راه و شهرسازی که اجرای پروژه‌های مسکونی و ساختمانی را بر عهده دارند جمعا ۲۲۷۹ میلیارد تومان تعیین شده که حدود ۷.۳ درصد کل بودجه این وزارتخانه را شامل می‌شود. به گزارش بازآفرینی به نقل از ایسنا، مطابق اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای مندرج

در لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ بودجه‌ی سه شرکت تابعه وزارت راه و شهرسازی که اجرای پروژه‌های مسکونی و ساختمانی را بر عهده دارند جمعا ۲۲۷۹ میلیارد تومان تعیین شده که حدود ۷.۳ درصد کل بودجه این وزارتخانه را شامل می‌شود.

به گزارش بازآفرینی به نقل از ایسنا، مطابق اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای مندرج در جدول شماره ۷ لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور که امروز توسط رییس‌جمهور تقدیم رییس مجلس شورای اسلامی شد بودجه شرکت عمران شهرهای جدید که زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی است ۲۷۵ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان تعیین شده است.

بودجه شرکت بازآفرینی شهری ایران نیز ۵۲۲ میلیارد ۴۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

برای سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات دولتی و عمومی نیز در بودجه سال ۱۴۰۲ معادل ۱۴۸۱ میلیارد و ۶۲۵ میلیون تومان بودجه تعیین شده است.

برای کل دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی ۳۱ هزار و ۷۰ میلیارد و ۶۹۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای در نظر گرفته شده که بودجه ۱۷ دستگاه اجرایی را شامل می‌شود.

بر این اساس سهم سه شرکت تابعه وزارت راه و شهرسازی که اجرای پروژه‌های مسکونی و ساختمانی را بر عهده دارند جمعا ۲۲۷۹ میلیارد تومان تعیین شده که حدود ۷.۳ درصد کل بودجه این وزارتخانه را شامل می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.