کد خبر : 3721
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱

درجلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان تفت:محدوده‌ها و محلات نیازمند بازآفرینی شهری و سیاست‌های تشویقی دولت در بافت‌های ناکارآمد شهری تشریح شد

درجلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان تفت:محدوده‌ها و محلات نیازمند بازآفرینی شهری و سیاست‌های تشویقی دولت در بافت‌های ناکارآمد شهری تشریح شد

با حضور اعضای ستاد بازآفرینی شهرستان تفت موضوع تعیین محدوده‌ها و محلات نیازمند بازآفرینی شهری شهرستان بررسی و سیاست‌های تشویقی دولت در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری تشریح شد . به گزارش بازآفرینی به نقل از راه و شهرسازی یزد ، ستاد بازآفرینی شهرستان تفت به ریاست محمد دهشیری فرماندار تفت و با حضور ناصر

با حضور اعضای ستاد بازآفرینی شهرستان تفت موضوع تعیین محدوده‌ها و محلات نیازمند بازآفرینی شهری شهرستان بررسی و سیاست‌های تشویقی دولت در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری تشریح شد .
به گزارش بازآفرینی به نقل از راه و شهرسازی یزد ، ستاد بازآفرینی شهرستان تفت به ریاست محمد دهشیری فرماندار تفت و با حضور ناصر دهقانی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، علی باقری کشکولی سرپرست اداره برنامه ریزی مسکن و بازآآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی، وحید شاهدی و جاسم ملک‌زاده شهرداران شهرهای تفت و نیر و سایر اعضای این ستاد در فرمانداری شهرستان تفت برگزار شد.
علی باقری کشکولی سرپرست برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی اداره کل راه و شهرسازی استان گفت : آیین نامه اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار ابزاری مهم در به فعلیت رسیدن پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در محلات هدف جهت کاهش نابرابری موجود در محلات شهری به لحاظ دسترسی به خدمات شهری می باشد.
وی ادامه داد : سیاست‌های تشویقی دولت در بافت‌های فرسوده و ناکارآمد شهری فرصتی مهم و بااهمیت درهمسویی دستگاه های اجرایی شهرستان به منظور رفع محدودیت های توسعه ای محلات این شهرخواهد بود .
ایشان خاطر نشان کرد: با تعیین محدوده‌ها و محلات نیازمند بازآفرینی شهر نیر، امکان بهره مندی این شهر از سیاست های حمایتی دولت در حوزه بازافرینی شهری فراهم می گردد.
باقری کشکولی خاطر نشان کرد: تسهیل در روند اجرای طرح بازآفرینی شهری در مسیر حسینیه محله گرمسیر تا قلعه تاریخی این محله نیازمند همسویی دستگاه های اجرایی شهرستان و استان و همچنین پیگیری های لازم از ستاد ملی بازآفرینی شهری ایران می باشد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.