کد خبر : 3375
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵

با ابلاغ دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری تنظیم “پیوست کاهش خطر” برای کلیه طرح های توسعه و عمران الزامی شد

با ابلاغ دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری تنظیم “پیوست کاهش خطر” برای کلیه طرح های توسعه و عمران الزامی شد

دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در مکاتبه با رییس سازمان مدیریت بحران کشور و مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری و طرح‌های توسعه و عمران مصوبه شورا را با موضوع ضرورت تهیه پیوست کاهش خطر برای تمامی طرح‌های توسعه و عمران، ابلاغ کرد. به گزارش بازآفرینی به نقل از وزارت راه و شهرسازی دبیر شورای‌عالی شهرسازی

دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در مکاتبه با رییس سازمان مدیریت بحران کشور و مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری و طرح‌های توسعه و عمران مصوبه شورا را با موضوع ضرورت تهیه پیوست کاهش خطر برای تمامی طرح‌های توسعه و عمران، ابلاغ کرد.

به گزارش بازآفرینی به نقل از وزارت راه و شهرسازی دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری ایران در مکاتبه با نامی رییس سازمان مدیریت بحران کشور و کاظمیان مدیرکل دفتر طرح‌ریزی شهری و طرح‌های توسعه و عمران مصوبه شورا را با موضوع ضرورت تهیه پیوست کاهش خطر برای تمامی طرح‌های توسعه و عمران ، ابلاغ کرد.

در متن مصوبه آمده است: شورایعالی شهرسازی و معماری ایران در جلسه  مورخ ۱۳ تیر ۱۴۰۱ به پیشنهاد نماینده سازمان مدیریت بحران کشور، و بنا بر  بند (ح)  ماده  ۱۳  قانون مدیریت بحران کشور مقرر کرد در تهیه و تدوین کلیه طرح‌های توسعه و عمران نسبت به تهیه پیوست کاهش خطر اقدام شود.

دستورالعمل و الزامات مطالعات کاهش خطر توسط سازمان مدیریت بحران تدوین و ارائه شده و پس از تائید کمیته فنی شماره پنج ( با توجه به مصوبه قبلی شورایعالی درخصوص نگرش و روش نوین تهیه طرح‌های توسعه و عمران “جامع” شهر)  در تهیه طرح های توسعه و عمران ملاک عمل قرار گیرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.